Wanneer u op de foto van een van onze medewerkers klikt verschijnt er automatisch een nieuw venster waarin u uw e-mail kunt opstellen en verzenden.

Charlotte van Ammers
Lichamelijke opvoeding
Jaap van Ammers
ICT
Douaae Ariani
Zorgcoördinator
Gerda Baas
Nederlandse taal
Konstanze Blahut
Duitse taal
Henri Boer
Maatschappijleer
Silke Bossers
Biologie
Mariatou Bouma-Ibrahim
Franse taal
Louise Bouw
Technisch onderwijs assistent
Marieke Bruning
Nederlands
Ronald van Burg
Conrector onderbouw
Diederik Burgersdijk
Klassieke talen
Marja Calmer
Hoofd planning en organisatie, Duitse taal
Irina Chistiakova
Duitse taal
Eduard van Dam
Engelse taal, coördinator brugklassen en 2 havo
Anneke Dekker
Studentbegeleider
Paul Delcour
Scheikunde
Vadim Dijkshoorn
Franse taal
Barbara Eelman
Mediathecaris
Ger Elzinga
Conciërge
Christa Folmer
Geschiedenis
Evert Glebbeek
Natuurkunde
Lilian Harryson
Verzuimmedewerkster
Hasna el Hosni
Administratief medewerker
Nina van den Houten
Kunst
Cilia Houwer
Nederlandse taal
Maarten Intema
Geschiedenis
Regina Jacometti
Kunst
Frans Jager
Wiskunde
Marga Jonkhart
Administratief medewerker
Yamina Kada
Wiskunde
Margareth Keizer-Snoek
Receptioniste en
Verzuimmedewerkster
Dorothee Keverkamp
Drama
Sibel Kalkan
Wiskunde
Ron Klaver
Informatica
Annenienke Kloeze
Conrector bovenbouw
Huub de Koning
Aardrijkskunde
Koen Koops
Lichamelijke opvoeding
Arthur Koot
Muziek
Martine Korthorst
Personeelsadviseur
Ria Kraakman
Scheikunde
Valeria Krassovskaia
Dagelijks roostermaker
Laura Kuipers
Biologie, coördinator 2vwo en 3 havo/3
Anne van der Marel
Engelse taal
Tessa Mathijsen
Nederlandse taal
Richard Meijer
Wiskunde
Jörn Mixdorf
Klassieke talen
Sandra Niemeijer-ten Vaarwerk
Rector
Marja de Nivelle
Begeleiding leerlingen
Job Noordeloos
Aardrijkskunde
Jacqueline
Oranje van der Zant
Wiskunde
Yassine el Ouattassi
Natuurkunde, roostermaker
Eline Peeters
Nederlandse taal
Annemarie Proost
Geschiedenis, coördinator onderwijs bovenbouw
Marc van Raalte
Wiskunde
Yvonne Rigters
Verzuimmedewerkster
Jill Robben
Natuurkunde
Claire de Roever
Mediathecaris
Nathalie de Roon-Hunting
Kunst
Casper Roukes
Economie
Begona Sanchez Gonzalez
Spaanse taal
Casper Scholma
Technisch onderwijs assistent
Vincent Spoor
Facilitair medewerker
Lidia Stankovic
Aardrijkskunde
Alex Tijink
Lichamelijke opvoeding, decaan
Gianna Troiani
Maatschappijleer, decaan
Dabrowka Ujec
Engelse taal
Martijn Vanhommerig
Biologie
Francisca Vega Herrero
Spaanse taal
Sacha Verhoog
Engelse taal
Daantje Versteeg
Geschiedenis, coördinator onderwijs onderbouw
Wim Visbeen
Engelse taal
Mandra Wabäck
Kunst
Danielle Webbers
Economie
Jouke Wilschut
Aardrijkskunde
Monique de Wit
Nederlandse taal
Jannie Wullms
Spaanse taal
Ilja Zonnenberg
Wiskunde
Dirk van der Zouwen
Lichamelijk opvoeding