Medewerkers

Wanneer u op de foto van een van onze medewerkers klikt verschijnt er automatisch een nieuw venster waarin u uw e-mail kunt opstellen en verzenden.

Olga Abell
Nederlandse taal
Evelien Adriaan
Nederlandse taal
Abdellatif Akchich
Informatica
Charlotte van Ammers
Lichamelijke opvoeding
Jaap van Ammers
ICT/Systeembeheer
Gerda Baas
Nederlandse taal
Konstanze Blahut
Duitse taal
Nicole Bonvie
Wiskunde, Natuurkunde en Scheikunde
Asma Bouizgarne
Wiskunde
Mariatou Bouma-Ibrahim
Franse taal
Ronald van Burg
Conrector
Diederik Burgersdijk
Klassieke talen
Irina Chistiakova
Duitse taal
Eduard van Dam
Engelse taal, coördinator leerlingzaken brugklassen en 2 havo
Anneke Dekker
Studentbegeleider
Paul Delcour
Scheikunde en Informatica
Geert Dozeman
Wiskunde
Barbara Eelman
Medewerker mediatheek
Ger Elzinga
Conciërge
Christa Folmer
Geschiedenis en Zorgcoördinator
Evert Glebbeek
Natuurkunde
Hasna el Hosni
Directiesecretaresse
Mohamed Houta
Conciërge en facilitair
Nina van den Houten
Kunst
Regina Jacometti
Kunst
Frans Jager
Wiskunde
Marga Jonkhart
Administratief medewerker
Yamina Kada
Wiskunde
Dorothee Keverkamp
Drama
Ron Klaver
Informatica
Annenienke Kloeze
Rector a.i.
Huub de Koning
Aardrijkskunde
Koen Koops
Lichamelijke opvoeding
Arthur Koot
Muziek
Bert Korf
Maatschappijleer en MWA
Martine Korthorst-Koning
Personeelsadviseur
Anass el Kouri
Wiskunde
Ria Kraakman-van der Zwet
Scheikunde
Valeria Krassovskaia
Dagelijks roostermaker
Laura Kuipers
Biologie, coördinator leerlingzaken 2vwo en 3 havo/vwo
Elmer Lafeber
Biologie
Tim Linthorst
Nederlandse taal
Anne van der Marel
Engelse taal en Zorgcoördinator
Jörn Mixdorf
Klassieke talen en Duitse taal
Marja de Nivelle
Onderwijsassistent Wiskunde
Jacqueline
Oranje van der Zant
Wiskunde
Yassine el Ouattassi
Natuurkunde en Roostermaker
Annemarie Proost
Geschiedenis en Coördinator onderwijs bovenbouw
Yvonne Rigters
Verzuimmedewerkster
Claire de Roever
Medewerker mediatheek
Nathalie de Roon-Hunting
Kunst en Coördinator leerlingzaken bovenbouw VWO
Casper Roukes
Economie en M&O
Begoñia Sanchez Gonzalez
Spaanse taal
Casper Scholma
Technisch onderwijsassistent
Margareth Snoek
Receptioniste en
Verzuimmedewerkster
Lidia Stanković
Aardrijkskunde
Alex Tijink
Lichamelijke opvoeding en Decaan
Jelle Timmermans
Nederlandse taal
Gianna Troiani
Maatschappijleer/MAW en Decaan
Dabrowka Ujec
Engelse taal
Martijn Vanhommerig
Biologie
Francisca Vega Herrero
Spaanse taal
Sascha Latuheru-Verhoog
Engelse taal
Daantje Versteeg
Geschiedenis en Coördinator onderwijs onderbouw
Wim Visbeen
Engelse taal
Maaike Visser
Engelse en Nederlandse taal
Michael de Vogel
Geschiedenis
Mandra Wabäck
Kunst
Luuk van der Wal
Economie en bedrijfseconomie
Jouke Wilschut
Aardrijkskunde
Ronald Wisse
Informatica
Monique de Wit
Nederlandse taal, coördinator leerlingzaken bovenbouw havo
Iris Wondergem
Managementassistent
Jannie Wullms
Spaanse taal
Ilja Zonnenberg
Wiskunde
Dirk van der Zouwen
Lichamelijk opvoeding