Liesbeth Aleva
Zorgcoordinator
Charlotte van Ammers
Lichamelijk opvoeding
Frits van As
Engels
Gerda Baas
Nederlands
Fred Beckers
Scheikunde
Henri Boer
Maatschappij
Silke Bossers
Biologie
Ilias Boualam
Wiskunde
Rina Broggel
Frans
Marieke Bruning
Nederlands
Diederik Burgersdijk
Klassieke talen
Ronald van Burg
Conrector OB
Marja Calmer
Duits
Hoofd planning en organisatie
Irina Chistiakova
Duits
Eduard van Dam
Engels en ICT-coördinator
Thomas Dam
Wiskunde
Anneke Dekker
Schoolopleider
Gee van Duin
Biologie
Ger Elzinga
Concierge
Christa Folmer
Geschiedenis
Evert Glebbeek
Natuurkunde
Lianne van Goethem
Maatschappijleer
Lilian Harryson
Verzuim medewerker
Rosanne Hoenderdos
Klassieke talen
Hasna el Hosni
Adm. medewerker
Nina van Houten
Kunst
Cilia Houwer
Nederlands
Maarten Intema
Geschiedenis
Regina Jacometti
Kunst
Frans Jager
Wiskunde
Veronique de Jonge
Ouder- en Kindadviseur
Marga Jonkhart
Adm. medewerker
Margareth Snoek
Verzuim medewerker
Dorothee Keverkamp
Drama
Ron Klaver
Informatica
Annenienke Kloeze
Conrector bovenbouw
Huub de Koning
Aardrijkskunde
Arthur Koot
Muziek
Ria Kraakman
Scheikunde
Valeria Krassovskaia
Roostermaker
Anne van der Marel
Engels
Tessa Mathijsen
Nederlands
Sandra Niemeijer - ten Vaarwerk
Rector
Marja de Nivelle
Wiskunde-begeleiding
Geoffrey Oei
ICT
Charlotte Oostvogel
Nederlands
Jacqueline Oranje van der Zant
Wiskunde
Yassine el Ouattassi
Natuurkunde
Annemarie Proost
Geschiedenis en coördinator onderwijszaken bovenbouw
Nathalie de Roon-Hunting
leerlingzaken bovenbouw
Casper Roukes
Economie
Begona Sanchez Gonzalez
Spaans
Ikram Sarti
Biologie
Casper Scholma
TOA
Bastiaan Smits
Scheikunde
Wytse Spoelstra
Wiskunde
Martijn Stobbelaar
Natuurkunde
Annegret Suaudeau
Duits
Alex Tijink
Lichamelijk opvoeding en coördinator leerlingzaken klas 2/3
Leo Tjoelker
Aardrijkskunde
Gianna Troiani
Dabrowka Ujec
Engels
Tom Vast
Nederlands
Fransisca Vega Herrero
Spaans
Bert Veldstra
Nederlands
Simon Verhoef
Decaan
Daantje Versteeg
Geschiedenis en coördinator onderwijszaken onderbouw
Stéphane Vialaron
Frans
Anneke Videler
Economie
Wim Visbeen
Engels
Marianne de Vroomen
TOA
Ruben de Waal
Kunst
Mandra Wabäck
Kunst
Danielle Webbers
Economie
Nico Wijngaarden van
Wiskunde
Jouke Wilschut
Aardrijkskunde
Peter de Winter
Facilitair beheerder
Monique Wit de
Nederlands en coördinator leerlingzaken brugklas
Jannie Wullms
Spaans
Shonnona Zimmerman
Biologie
Dirk van der Zouwen
Lichamelijk opvoeding