Liesbeth Aleva
Zorgcoordinator
Charlotte van Ammers
Lichamelijk opvoeding
Gerda Baas
Nederlands
Konstanze Blahut
Duits
Henri Boer
Maatschappij
Silke Bossers
Biologie
Louise Bouw
Toa
Rina Broggel
Frans
Marieke Bruning
Nederlands
Ronald van Burg
Conrector OB
Diederik Burgersdijk
Klassieke talen
Marja Calmer
Duits
Hoofd planning en organisatie
Irina Chistiakova
Duits
Eduard van Dam
Engels en coördinator leerlingzaken brugklas/2e klassen
Anneke Dekker
Schoolopleider
Paul Delcour
Scheikunde
Gee van Duin
Biologie
Ger Elzinga
Concierge
Christa Folmer
Geschiedenis
Svenja Gijzen
Engels
Evert Glebbeek
Natuurkunde
Lilian Harryson
Verzuim medewerker
Rosanne Hoenderdos
Klassieke talen
Hasna el Hosni
Adm. medewerker
Nina van Houten
Kunst
Cilia Houwer
Nederlands
Maarten Intema
Geschiedenis
Regina Jacometti
Kunst
Frans Jager
Wiskunde/Roostermaker
Veronique de Jonge
Ouder- en Kindadviseur
Marga Jonkhart
Adm. medewerker
Dorothee Keverkamp
Drama
Ron Klaver
Informatica
Annenienke Kloeze
Conrector bovenbouw
Huub de Koning
Aardrijkskunde
Arthur Koot
Muziek
Martine Korthorst
Personeelsadviseur
Ria Kraakman
Scheikunde
Valeria Krassovskaia
Roostermaker
Laura Kuipers
Biologie
Anne van der Marel
Engels
Tessa Mathijsen
Nederlands
Joop Mellink
Wiskunde
Sandra Niemeijer - ten Vaarwerk
Rector
Hennie van Nieuwkoop
Wiskunde
Marja de Nivelle
Wiskunde-begeleiding
Barend Odijk
Natuurkunde
Geoffrey Oei
ICT
Charlotte Oostvogel
Nederlands
Jacqueline Oranje
Wiskunde
Annemarie Proost
Geschiedenis en coördinator onderwijszaken bovenbouw
Jill Robben
NaSk
Nathalie de Roon-Hunting
leerlingzaken bovenbouw
Casper Roukes
Economie
Begoña Sanchez Gonzalez
Spaans
Casper Scholma
TOA
Margareth Snoek
Verzuim medewerker
Walter Stortelder
Wiskunde
Jolien Teunissen
Lichamelijk opvoeding
Alex Tijink
Lichamelijk opvoeding en coördinator leerlingzaken klas 2/3
Leo Tjoelker
Aardrijkskunde en Decaan Havo
Gianna Troiani
Maatschappijleer en Decaan vwo
Dabrowka Ujec
Engels
Mandra Vabäck
Kunst
Martijn Vanhommerig
Biologie
Tom Vast
Nederlands
Fransisca Vega Herrero
Spaans
Daantje Versteeg
Geschiedenis en coördinator onderwijszaken onderbouw
Stéphane Vialaron
Frans
Anneke Videler
Economie
Wim Visbeen
Engels
Danielle Webbers
Economie
Monique Wit de
Nederlands
Jannie Wullms
Spaans
Ilja Zonnenberg
Wiskunde
Dirk van der Zouwen
Lichamelijk opvoeding